WinRol Rolety i Żaluzje

WinRol Rolety i Żaluzje
Znani jako: WinRol Rolety i Żaluzje
Obszar działania:
Nasz opis:

Szukasz idealnych osłon okiennych do Twojego domu czy mieszkania? Cenisz sobie nie tylko najwyższą jakość, ale także atrakcyjny design, który podkreśli indywidualny charakter Twoich wnętrz? Firma Winrol to doświadczony producent rolet, systemów przeciwsłonecznych oraz dekoracji okiennych. Oferujemy szeroki wybór rolet rolet materiałowych, zarówno klasycznych, jak i przybyszowych, a także rolety typu dzień – noc oraz rolety dachowe. Realizujemy zamówienia na żaluzje poziome oraz pionowe, zarówno aluminiowe, jak i drewniane. Oferujemy różnorodne systemy mocowań, a także systemy sterowania dopasowane do indywidualnych preferencji naszych Klientów.

Szeroki wybór oferowanych rozwiązań, a także bogata oferta dostępnych tkanin i materiałów w różnych wariantach kolorystycznych, pozwalają na dobór optymalnych osłon okiennych do każdego wnętrza. Uzupełnieniem naszej oferty są markizy zewnętrzne, które zapewniają skuteczną ochronę tarasu czy balkonu przed słońcem i deszczem, a także podnoszące bezpieczeństwo każdego domu rolety zewnętrzne, z moskitierami lub bez.

Priorytetem jest dla nas kompleksowa obsługa Klienta, od pomiaru i fachowego doradztwa, po profesjonalny montaż. Współpracujemy z renomowanymi producentami systemów osłonowych, co jest gwarancją doskonałej jakości i niezawodności. Wszystkie nasze wyroby i usługi objęte są 2-letnią gwarancją, zapewniamy także serwis pogwarancyjny. Naszym atutem są krótkie terminy realizacji zamówień, atrakcyjne ceny, a przede wszystkiej wykwalifikowani pracownicy, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W internecie: rolety wrocław
Telefon: 506276482
Siedziba: Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
NIP: 8982119415
REGON: 022023461
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje