Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław

Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław
Obszar działania
Nasz opis

Studio mebli bowArte to idealne miejsce dla wszystkich tych osób, które chcą zmienić sposób postrzegania salonu. Nie ma przy tym znaczenia, czy jest to duży salon w domu jednorodzinnym, czy niewielki metrażowo salon połączony z kuchnią w kawalerce.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.1

W ofercie bowArte można znaleźć zarówno nowoczesne meble industrialne, jak i nawiązujące do klasycznych meble vintage, a ponieważ firma współpracuje jedynie z najlepszymi ich producentami, nie ma żadnej wątpliwości, co do jakości oferowanych rozwiązań. Wymagający klienci mogą liczyć nie tylko na meble designerskie łączące w sobie piękno i funkcjonalność.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.2

Dopasowanie mebli do konkretnych warunków panujących w salonie nie jest proste, dzięki fachowemu doradztwu można jednak spodziewać się, że realizacja tego zadania nie będzie skomplikowana. Współpraca ze studiem mebli bowArte jest atrakcyjna także dlatego, że poza konkretnymi meblami można tu spotkać ciekawe aranżacje salonowe. Zapoznając się z nimi bez trudu jest się w stanie stworzyć salon swoich marzeń.

Studio Mebli bowArte

Telefon
505036535
Siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
NIP
5531630558
REGON
383084129
  • Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław