Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserem Wrocław

Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserem Wrocław
Obszar działania
Nasz opis

Klinika dermatologiczna Soft Skin z siedzibą we Wrocławiu pomaga zadbać o urodę bez narażania pacjenta na ryzyko zdrowotne. Zatrudnia wysokiej klasy ekspertów z zakresu dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej. Obecni przy zabiegach specjaliści czuwają, by ewentualne skutki uboczne terapii chorób skóry zostały jak najszybciej zauważone i zminimalizowane. Klinika Soft Skin nie tylko podejmuje się nowoczesnych metod leczenia schorzeń skóry, ale również w komfortowy sposób przeprowadza bardziej rutynowe zabiegi.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Doskonałym przykładem jest przeprowadzana w klinice Soft Skin depilacja laserowa. Klinika wykorzystuje innowacyjny system Soprano ICE Platinum, dzięki któremu depilacja całej powierzchni pleców zajmie tylko od 8 do 10 minut.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

System wykorzystuje nawet trzy długości fali laserowej, zachowując skuteczność także w kontakcie z opaloną i ciemna skórą oraz grubymi włosami. Soft Skin oferuje bezbolesną depilację laserową o każdej porze roku, dzięki czemu pełnej serii zabiegów można poddać się nie tylko zimą.

Soft Skin Dermaclinic

Telefon
512822207
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
NIP
7532154115
REGON
021847160
  • Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserem Wrocław
  • Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserem Wrocław