Sklep Kielo – pompy membranowe

Sklep Kielo – pompy membranowe
Obszar działania
Nasz opis

Kielo.pl - jest firmą oferującą systemy pompowe oraz szczotki przemysłowe różnych typów. Pompy beczkowe mogą być sprzedawane w zestawach bądź adekwatnie do przeznaczenia, np. pompy beczkowe laboratoryjne, albo pompy przeciwwybuchowe, pompy przemysłowe oraz części i akcesoria do nich, w tym lance. Inne typy pomp, to pompy dozujące, a także pompy membranowe, pompy śrubowe, pompy wirujące, perystaltyczne i przepływomierze.

Pompy membranowe

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Ze względu na typ przystosowania do użycia przepompowania konkretnego materiału, warto wymienić pompy do oleju, pompy do kwasów, a także pompy do zasad. Systemy dozujące są najczęściej używane w warunkach, gdy ważna jest konkretna miara podawanego płynu, warto poświęcić chwilę, aby wybrać odpowiednie urządzenie np. do wosku na myjni, do nabłyszczacza oraz do szamponu.

Pompy membranowe

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Wszystkie oferowane produkty pochodzą od sprawdzonych producentów i posiadają gwarancję. Poza gotowymi zestawami, w ofercie sprzedawcy znajdują się węże do pomp, przełączniki, końcówki, głowice pomp i pistolety nalewaki do pomp beczkowych.

Kielo Systemy Pompowe

Telefon
756409002
Siedziba
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
NIP
7352858145
REGON
122961742
  • Sklep Kielo – pompy membranowe
  • Sklep Kielo – pompy membranowe