Optima – multiagencja ubezpieczeniowa z Wrocławia

Optima – multiagencja ubezpieczeniowa z Wrocławia
Obszar działania
Nasz opis

ubezpieczenia WrocławJeśli jesteś mieszkańcem Wrocławia lub też jego okolic i szukasz profesjonalnej agencji ubezpieczeniowej, to skontaktuj się z firmą o nazwie OPTIMA Multiagencja Ubezpieczeniowa. Znajdziesz w tym miejscu szeroki asortyment produktów do których trzeba zaliczyć ubezpieczenie mieszkania, emerytalne, jak również zabezpieczenie swojego przedsiębiorstwa. Dostępne są także pakiety medyczne, dzięki którym korzystanie z porady specjalisty nie podlega ograniczeniom ani limitom, a czas oczekiwania na wizytę jest znacznie skrócony i wynosi zaledwie kilka dni.

W Multiagencji OPTIMA możesz także wykupić polisę ubezpieczeniową, żeby zabezpieczyć siebie oraz rodzinę podczas na przykład wyjazdu za granicę. Dostępny jest również pełny pakiet ubezpieczeniowy Twojego pojazdu mechanicznego i polisa na życie.

Ta ostatnia daje Ci pewność, że sytuacji nagłego zachorowania możesz liczyć na wsparcie finansowe, dotyczy to też pobytu w szpitalu lub kiedy odniesiesz trwały uszczerbek na zdrowiu. A w sytuacji najtragiczniejszej czyli śmierci, rodzina otrzyma środki pieniężne. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz po odwiedzeniu strony internetowej Multiagencji Ubezpieczeniowej Optima.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima logo

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Telefon
575115015
Siedziba
ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław
NIP
9661512730
REGON
020539083
  • Optima – multiagencja ubezpieczeniowa z Wrocławia