ForceGSM – naprawa telefonów Wrocław

ForceGSM – naprawa telefonów Wrocław
Obszar działania
Nasz opis

Od 2009 roku nasza firma istnieje na rynku i zajmuje się naprawianiem telefonów różnych marek. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, jednak oferujemy także możliwość naprawy telefonów w formie wysyłkowej oraz zapewniamy serwis mobilny. To powoduje, że skorzystanie z naszych usług jest możliwe dla każdego.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie naprawić bardzo wiele różnych usterek w telefonach różnych marek. Przykładowymi markami, które naprawiamy są: Iphone, Samsung, LG, Xiaomi, Motorola i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdą usterkę naprawić nie tylko profesjonalnie i szybko, ale także w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kolejną zaletą naszego serwisu jest fakt, że w razie konieczności osobom zostawiającym u nas swoje telefony zapewniamy dostęp do aparatów zastępczych. Sprawia to, że komunikacja jest możliwa także po oddaniu nam swojego aparatu. Jesteśmy przekonani, że w pełni zaopiekujemy się każdym telefonem i przywrócimy go do pełnej sprawności.

Serwis Telefonów ForceGSM

W internecie
Telefon
783675000
Siedziba
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
NIP
8842510527
REGON
021020124
  • ForceGSM – naprawa telefonów Wrocław