Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji

Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji
Znani jako:
Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji
Obszar działania:
Nasz opis:

Swan-Klim, to firma z Wrocławia. Zajmują się montażem klimatyzacji i wentylacji w domach, biurach, mieszkaniach, budynkach przemysłowych. Prowadzą doradztwo techniczne. Zapewniają nadzór inwestorski, czyli przygotowują kosztorys, projekty, koncepcje, dokumenty. Dodatkowo przeprowadzają szkolenia dla klientów. Wykonują wszystkie niezbędne pomiary np. hałasu, jakości powietrza.

Montaż klimatyzacji Wrocław

W ofercie mają także wykonywanie instalacji gazowych, solarnych i pomp ciepła, chłodniczych, ogrzewania itd. Prowadzą serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sprawnie usuwają awarie. Firma Swan-Klim ma bardzo dobre opinie w internecie. Klienci uważają, że obsługa jest świetna, sprawnie realizują zlecenia, pracownicy są kulturalni, doradzają i udzielają niezbędnych informacji.

Fachowcy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8:00 do 15:00. Na stronie firmy Swan-Klim podany został kontakt, dane oraz udostępniono mapę. Opublikowana jest oferta wraz z dokładnymi opisami. Sprawdzić można referencje.

Swan-Klim

Telefon:
880515087
Siedziba:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
NIP:
8842510102
REGON:
021324284
  • Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji