ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni

ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni
Znani jako:
ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni
Obszar działania:
Nasz opis:

Nasza firma ABC-Service to firma sprzątająca z Wrocławia. Oferujemy kompleksowe usługi dotyczące utrzymania czystości zarówno w budynkach jak i na ich zewnątrz. Naszym klientom zapewniamy bardzo szeroki zakres usług wśród, których znajduje się między innymi mycie okien, transport odpadów, koszenie trawy czy też pranie dywanów i wykładzin. Cały czas staramy się nie tylko poszerzać zakres usług oferowanych przez naszą firmę, ale także inwestujemy w rozwój naszych pracowników.

Pielęgnacja zieleni Wrocław fot.1

Dodatkowo poza usługa mi dotyczącymi utrzymania czystości naszym klientom oferujemy usługi dotyczące ochrony osób i mienia oraz pielęgnacje zieleni. Jesteśmy przekonani, że tak szeroki zakres oferowanych przez nas usług każdemu pozwoli z nich skorzystać.

Pielęgnacja zieleni Wrocław fot.2

Dzięki dysponowaniu kilkoma oddziałami możemy obsłużyć osoby prywatne i firmy, które znajdują się między innymi w Łodzi, Nysie, Opolu, Wałbrzychu i wielu innych miejscowościach. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie mógł cieszyć się z czystości w swoim domu czy też firmie.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Telefon:
713544354
Siedziba:
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
NIP:
8980025555
REGON:
930522767
  • ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni
  • ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni