Przemień swój dom

Marzenie dużej grupy ludzi, to chęć posiadania własnego domu. Najlepiej, żeby był z ogródkiem, gdzie beztrosko hasałyby dzieci, biegały psy, a dorośli przyjmowali znajomych w ogrodzie, lub na tarasie. Z biegiem upływu lat dysponujemy już kawałkiem swojej przestrzeni i mamy wymarzony dom. Jesteśmy z niego zadowoleni i w nim szczęśliwi. Tak czasem bywa, lecz bywa i odwrotnie.

Nie podoba nam się nasz dom i dążymy do tego, aby coś w nim zmienić. Przemieniony dom już roztacza przed nami swój urok. Zanim jednak dojdzie do satysfakcjonowania się z jego uroku i zasobów, musimy wiedzieć na jaki go zmienić. Jaki ma być nasz przemieniony dom ? Takie planowanie ma sens, aby nie okazało się po niewczasie, że bańka mydlana naszych marzeń prysła i nasz przemieniony dom, wcale nie jest, lub jest przemieniony w bardzo małym stopniu.

A tymczasem inicjatywa pochłonęła nie tylko nasz cenny czas, ale również sporo naszych finansowych środków. Dlatego, tak ważne jest planowanie. Zastanowienie się nawet nad szczegółami, bo to zazwyczaj szczegóły, detale dodają szyku naszemu własnemu „M”.