Inteligenty dom – Michał Spes – Tel. 698 252 591 – Prezentacja i instalacje Fibaro we Wrocławiu

FIBARO WROCŁAW – Sklep FIBARO WROCŁAW oferuje najlepsze na rynku rozwiązanie automatyki domowej

Fibaro – jeden system, wiele możliwości Myślałeś kiedyś o domu, którym mógłbyś sterować za pomocą kilku kliknięć? Gdziekolwiek jesteś, Twój dom może być zawsze przy Tobie. Chcesz wiedzieć co się w nim dzieje? Sterować klimatyzacją, kamerami, włączyć ogrzewanie, oświetlenie, rolety a może otworzyć lub zamknąć bramę? System integrujący się z Twoimi codziennymi potrzebami, zwiększający bezpieczeństwo i komfort życia, a także pozwalający na zaoszczędzenie energii dzięki urządzeniom kontrolującym zasilanie w gniazdkach elektrycznych. To wszystko gwarantuje Ci System inteligentnych domów Fibaro. Prosta obsługa- w telefonie, tablecie, komputerze, z każdego miejsca świata. Wysokiej jakości osprzęt elektryczny, bez zakładania dodatkowego okablowania. Już dziś, za rozsądną cenę możesz mieć Fibaro w swoim domu.

Wystarczy zadzwonić i umówić się z autoryzowanym instalatorem Prezentacja i wstępna wycena bez zobowiązań!

Zapraszam! Michał Spes

Bezinwazyjna instalacja jest możliwa dzięki doskonałemu rozwiązaniu jakim jest system FIBARO WROCŁAW. Ten inteligentny system nie wymaga instalacji kilometrowych kabli, tylko – dzięki zminiaturyzowanym modułom, puszki podtynkowej za włącznik światła czy rolety. FIBARO WROCŁAW, jako jedyne tak zaawansowane na rynku rozwiązanie, umożliwia w instalacjach starszego typu (bez przewodu neutralnego) sterowanie oświetleniem typu LED czy świetlówkami.
FIBARO WROCŁAW posiada same zalety – w przypadku przeprowadzenia remontu, burzenia ścian i zmian koncepcyjnych w aranżacji wnętrza, wystarczy, że moduł zostanie wyjęty ze ściany i zainstalowany w nowym położeniu. Jest to możliwe dzięki sieci mesh – moduł skonfigurowany w nowym miejscu odświeża się automatycznie i dalej współpracuje z pozostałymi elementami systemu. FIBARO WROCŁAW to po prostu inteligentny dom. System, który działa samoistnie znacznie poprawia komfort życia.

bezinwazyjna instalacja fibaro wrocław

Kompatybilność i technologia Z-wave

Pełna swoboda sterowania i komunikacji oraz współpraca z większością telefonów komórkowych to niejedyne zalety, które posiada FIBARO WROCŁAW. Spośród długiej listy zalet system cechuje: współpraca z produktami bezprzewodowymi ponad 300 niezależnych producentów oraz innymi urządzeniami sterowanymi przez konkurencyjne systemy; współpraca ze wszystkimi dostępnymi na rynku kamerami IP. Dodatkowo, system umożliwia wysyłanie zdjęć lub filmów na telefony komórkowe.

Inteligentny dom – system FIBARO WROCŁAW to umożliwia!

System FIBARO WROCŁAW ma wbudowane funkcje kontrolowania i monitorowania poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby – informowania o zaistniałym problemie. System uaktualnia się automatycznie, sam tworzy kopie zapasowe ustawień i zewnętrznych serwerów, a ponadto potrafi dokładnie zlokalizować położenie otwarcia rolety czy markizy. Jeśli trzeba będzie wymienić baterię, system o tym przypomni. A gdy wyjedziesz na wakacje, FIBARO WROCŁAW sam wyśle do Ciebie zapytanie czy wyłączyć ogrzewanie.

Interfejs graficzny

FIBARO WROCŁAW posiada prosty i intuicyjny interfejs graficzny i konfiguracyjny. Dzięki temu istnieje możliwość zmiany (w dowolnej chwili) zależności, sceny i inteligencji systemu z dowolnego komputera, bez konieczności aplikacji specjalistycznego oprogramowania czy serwisowania.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Tylko inteligentne systemy oferuje nasz sklep. FIBARO WROCŁAW to jedno z najlepszych rozwiązań, które szczególnie polecamy!
dom inteligentny fibaro